Opis:

     MANICURE to zabieg kosmetyczny, który wykonuje się na dłoniach w celu poprawy wyglądu dłoni i paznokci

     PEDICURE to zabieg kosmetyczny, który wykonuje się na stopach. Tego rodzaju zabieg ma na celu poprawić wygląd paznokci oraz części podeszwowej stopy.


MANICURE / PEDICURE KLASYCZNY

     Zabieg, który polega na usunięciu nachodzących (narośniętych) na płytkę skórek, nadaniu kształtu paznokciom oraz pomalowaniu na wybrany kolor. Zabieg zakańczany jest peelingiem, a następnie masażem dłoni / stóp.


MANICURE / PEDICURE BIOLOGICZNY

     Zabieg w którym nie używamy metalowych narzędzi tak jak w manicure klasycznym. Skórki paznokcia są zmiękczane i delikatnie odsuwane, kształt paznokcia nadawany jest przy pomocy pilnika papierowego lub szklanego. Malujemy na wybrany kolor, a następnie wykonujemy peeling i masujemy dłonie / stopy.


MANICURE / PEDICURE JAPOŃSKI

      Jest to zabieg, który zaleca się osobom, które mają kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Zabieg ten ma na celu wzmocnić, odżywić oraz zregenerować płytkę paznokcia. W manicure / pedicure japońskim nie malujemy paznokci, ponieważ na płytkę paznokciową nakładamy specjalne pasty z witaminami. Zabieg kończymy masażem dłoni / stóp.


MANICURE / PEDICURE HYBRYDOWY

      Nazywany również manicure / pedicure Shellac. Zabieg który ma na celu usunąć nachodzące na płytkę paznokcia skórki, oraz nadać kształt paznokciom. Wykonujemy peeling oraz masaż dłoni / stóp. Jako dodatek można wykonać zabieg parafinowy, który zregeneruje, odmłodzi, nawilży i doda blasku zmęczonym dłoniom / stopom. Manicure / pedicure hybrydowy utrzymuje się około 2-3 tygodni.


MANICURE / PEDICURE "EKSPRES"

     Zabieg, który polega na usunięciu (przesunięciu) nachodzących na płytkę skórek, nadaniu kształtu paznokciom oraz pomalowaniu na wybrany kolor.


Wskazania:

     •   Sucha, szorstka skóra dłoni i stóp
     •   Rozwarstwiające się, kruche i łamliwe paznokcie
     •   Przesuszone, narastające i odstające skórki wokół płytki paznokciowej
     •   Nierówna płytka paznokci


Przeciwwskazania:

     •   Grzybica, drożdżyca
     •   Stany ropne, infekcyjne
     •   Zmiany chorobowe pochodzenia wirusowego i bakteryjnego
     •   Bardzo głębokie pęknięcia na skórze dłoni lub stóp




Statystyka